Evinrude Deniz Motoru Tutyaları | 0533 748 99 18

Evinrude İki ve Dört Zamanlı Deniz Motoru Tutya ve Anotları İçin Tüm Türkiye Geneline Satış Hizmetini Sunmaktayız.
Evinrude Dıştan Takma Outboard Deniz Motorları için Tutya ve Anotları
Evinrude 1.5 HP 2 HP 3 HP 4 HP 5 HP 5.5 HP 6 HP 7.5 HP 8 HP 9,9 HP 15 HP 20 HP 25 HP 30 HP 35 HP 40 HP 45HP 48 HP 50 HP 55 HP 60 HP 70 H 75 HP 80 HP 85 P 88 H 90 HP 100 HP 110 HP 112 HP 115 HP 120 HP 125 HP 130 HP 135 HP 150 HP 155 H 200 HP 225 HP 235 HP 250 HP 275 HP 300 HP

Whatsapp Hattı : 0533 748 99 18 | info@sanalmarine.com

Evinrude Deniz Motoru Tutyaları

Evinrude Deniz Motoru Tutyaları

Evinrude Deniz Motoru Tutyaları

Evinrude Deniz Motoru Tutyaları

Evinrude Deniz Motoru Tutyaları

Evinrude Deniz Motoru Tutyaları

Evinrude Deniz Motoru Tutya ve Anodları

Anotlar ucuzdur; korumak önemlidir tekneniz kaliteli bir üründür. Şehit TM anotları basınçtır döküm ve sıkılaştırma bir ISO ile kaliteli standartlar 9001 Kalite Yönetim Sistemi. Her anot UPC barkodludur. İçinde Ayrıca, her alaşım garantilidir en son üretilmek üzere ABD Askeri Alaşım Şartnamesi ve düzenli olarak kimyasal olarak test edilir kurum içi laboratuvarlarımızda tutarlılık. Kötü üretilmiş anotlar yüksek seviyeleri içerebilir demir gibi yabancı maddelerden seni korumasız bırakacak. Şehit Anot üreticileri tüm 3 alaşımlar 3 ana su ortamı için. Tüm anotlar eşit şekilde oluşturulmaz bu yüzden hakiki Şehit TM’yi satın almak için Anotlar. KOROZYON TÜM ÇEŞİTLERİNDE GELİR İLE SU SUYU İLE DRAMATİK EFEKT Metaller farklıdır. elektrokimyasal potansiyeller birbirleriyle temas kurun ve formu doldurun Galvanik hücreler. A ile Metal galvanik hücrede daha düşük potansiyel anodik olacak ve paslanacaktır. Aynı etki, farklı elektrokimyasal potansiyel gibi tek bir metal parçasında bir çelik levha. Herhangi bir tekne demirlendi ve taze, tuzlu ya da acayip işleyen su korozyona ve korozyona karşı risk altındadır. etkileri pahalı olabilir.

Çelik ve Alüminyum’da Korozyon gemiler ya ya da lokalize çukurlaşma alanları gövde plakası, dümen, sintine gölleri vb. veya daha az açık biçimde formda Gövde genel israfı kapağın altında sıklıkla bulunan kaplama boya kaplama. Oyuk atma tam penetrasyon su çizgisinin altındaki gövde. Genel Çeliğin israfı sadece kritik olarak, gövdeyi zayıflatıyor ve pahalı yeniden kaplama gerektirir. Alüminyum kaplarda korozyon ayrıca genel olarak gövde plakasına lokalize çukur açma, dümenler, sintine gövdeleri ve özellikle kaynak dikişleri yolunda. Çukur can tam nüfuza yol açar su hattının altındaki teknenin pahalı yeniden kaplama gerektirir. Ahşap ve GRP gemilerinde endişe konusu alanlar esas olarak kervan dişlisi yani Pervaneler, miller, mil braketleri, kıç tüpleri ve pahalı dümenler geminin yerini almak ve değiştirmek bir pervanenin veya dümenin arızalanması Felaket sonuçları var. korozyonun etkileri aşağıdakilerden farklılık gösterebilir: pervanelerin ve şaftların delinmesi alaşımının parçalanması Pervane. Bir şeyin başarısızlığı bölünmüş kadar küçük ve ucuz pim kaybına neden olabilir. Pervane. Kaçak akım sızıntısı oldukça sık üzerinde korozyon nedeni olarak gösterilen ancak her türlü gemi daha sıklıkla sorun olabilir galvanik bir harekete geçti. başıboş akım kaçağı eylemidir dışardan gelen elektrik akımı Pil veya benzeri güç kaynağı kıyı güç kaynağı Bazı elektrik sistemi arızalarının Gemi içinde gövde içerisinde veya gövde ve sudan akar “Elektrolitik” korozyona neden olur. Geçici akım kaçağı genellikle hasar veya yıpranma sonucu kablolama sistemi veya kötü kurulum kablolama veya elektrik ekipmanı.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: