Honda Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu | 0533 748 99 18

Honda Deniz Motoru Benzin Hortumu Beygir Dıştan Takma Motor İçin Tüm Türkiye Geneline Satış Hizmetini Sunmaktayız.
Honda 1.5 HP 2 HP 3 HP 4 HP 5 HP 5.5 HP 6 HP 7.5 HP 8 HP 9,9 HP 15 HP 20 HP 25 HP 30 HP 35 HP 40 HP 45HP 48 HP 50 HP 55 HP 60 HP 70 H 75 HP 80 HP 85 P 88 H 90 HP 100 HP 110 HP 112 HP 115 HP 120 HP 125 HP 130 HP 135 HP 150 HP 155 H 200 HP 225 HP 235 HP 250 HP 275 HP 300 HP Deniz Motoru

Whatsapp Hattı : 0533 748 99 18 | info@sanalmarine.comHonda Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu

Honda Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu Benzin son derece yanıcıdır, ve benzin buharı patlayabilir. Açık havada, bir wellventilated içinde yakıt ikmali motor ile durdu. Asla sigara içmeyin benzin ve diğer alevleri tut ve kıvılcımlar. Taşınabilir yakıt deposunu çıkarın yakıt ikmali için tekneden. Tut taşınabilir yakıt deposu pil veya başka bir kıvılcım kaynaklar. Dökülmemesi için dikkatli bir şekilde yakıt doldurun yakıt. Yakıtı aşırı doldurmaktan kaçının tankı. Yakıt doldurduktan sonra dolguyu sıkın güvenli bir şekilde kapatın. Herhangi bir yakıt dökülürse, Alanın daha önce kuru olduğundan emin olun motoru çalıştırmaEgzoz zehirli karbon içerir monoksit, renksiz, kokusuz bir gazdır. Solunum karbon monoksit olabilir bilinç kaybına neden olabilir ve ölüme yol açar. Motoru bir alanda çalıştırırsanız kapalı veya kısmen kapalı soluduğunuz hava bir Tehlikeli miktarda egzoz gazı. Dıştan takmalı motorunuzu asla içinde çalıştırmayın garaj veya başka bir muhafaza.Kontak anahtarı anahtarını START konumu marş motorunu çalıştırır motor. Anahtar otomatik olarak geri döner serbest bırakıldığında ON pozisyonuna START konumundan itibaren. Kontak anahtarı kontrol eder ateşleme sistemi ve marş motoru. Motor, vites kolu N (boş) konumunda pozisyon (s.) ve acil durum durdurma klipsi acil durumda durdurma düğmesi. Kontak anahtarını çevirme OFF konumu motoru durdurur.Acil durdurma anahtarı klipsi acil durdurmaya sokulmalı motorun çalışması için sırayla ve koş. Acil durdurma anahtarı kordon güvenli bir şekilde bağlanmalıdır operatör veya operatörün PFD’sine (Kişisel Flotasyon Cihazı). Açıklandığı şekilde kullanıldığında acil durdurma anahtarı ve acil durdurma düğmesi Sistem motoru durdurursa Operatör kontrollerden uzaklaşır. Bir yedek anahtar klipsi ile birlikte verilir dıştan takma motor (s.).Gaz kelebeği sürtünme ayarlayıcısı ayarlanır gaz kolu kavramasına karşı direnç. Ayarlayıcıyı saat yönünde bir gaz tutmak için sürtünmeyi arttırmak Seyir ederken ayarlama. Ayarlayıcıyı saat yönünün tersine çevirerek kolay gaz kolu için sürtünmeyi azaltın rotasyon.

Vites kolu F’yi seçmek için kullanılır. (ileri), N (nötr) veya R (geri) vites. Motor ile başlatılabilir vites kolu vites kolu N (boş) sadece pozisyonDaha az sürtünme dıştan takma sağlar Motor daha kolay dönüyor. Daha sürtünme sabit bir ders tutmaya yardımcı olur seyir sırasında veya önlemek dıştan takma motor botu römorklamak.

Honda Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu Eğme kolunu TILT’ye taşıma pozisyon dıştan takma motor sağlar eğilebilir kolu eğin ve hareket ettirin RUN (LOCK) konumu kilitler Dıştan takma motor istenen konumu. Eğme kolunu kullanarak Dıştan takma motorunu geçici olarak yatırın tekne sığda çalışırken su veya sığ suda demirleme. Eğim kolu RUN içinde olmalıdır Çalışmadan önce (LOCK) konumu dıştan takma motor veya dıştan takma motor Motor çalışırken motor devrilebilir ters.Kontak anahtarı anahtarını START konumu marş motorunu çalıştırır motor. Anahtar otomatik olarak geri döner serbest bırakıldığında ON pozisyonuna START konumundan itibaren. Motor, vites / gaz kontrol kolu N (nötr) pozisyonu (s.) ve Acil durdurma anahtarı klipsi Acil stop anahtarı. Kontak anahtarını çevirme OFF konumu motoru durdurur.Acil durdurma anahtarı klipsi acil durdurmaya sokulmalı motorun çalışması için sırayla ve koş. Acil durdurma anahtarı kordon güvenli bir şekilde bağlanmalıdır operatör veya operatörün PFD’sine (Kişisel Flotasyon Cihazı). Açıklandığı şekilde kullanıldığında acil durdurma anahtarı klipsi ve acil durdurma düğmesi Sistem motoru durdurursa Operatör kontrollerden uzaklaşır. Yedek bir anahtar klips bir yuvada saklanır kontrol muhafazasında.

Hızlı rölanti kolu rölantiyi ayarlamak için kullanılır ısınma sırasında hız. Kol, vites / gaz kontrol kolu N (nötr) pozisyonu. Hızlı boşta kol en alt konumunda olmalıdır vites / gazı hareket ettirmek için kumanda kolu boşta.Vites / gaz kontrol kolu otomatik olarak kendini N’de kilitler (nötr pozisyon. Kolu hareket ettirmek için N (nötr) konumdan nötr serbest bırakma kolunu sıkmalı kaldıraç tutacağının alt tarafında.Vites / gaz kontrol kolu motor devrini kontrol eder ve F seçer (ileri), N (nötr) veya R (geri) vites.Kumanda kolunu N ° den 30 ° hareket ettirme (nötr) dişliyi ve daha fazlasını seçer hareket, motor hızını artırır.

Daha az sürtünme daha kolay kontrol sağlar kol hareketi. Daha fazla sürtünme yardımcı olur sabit bir gaz ayarı yaparken seyir. bir

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: