Suzuki Deniz Motoru Benzin Hortumu Beygir Dıştan Takma Motor İçin Tüm Türkiye Geneline Satış Hizmetini Sunmaktayız.
Suzuki 2.5 HP 3.5 HP 5 HP 6 HP  9,9 HP 15 HP 20 HP 25 HP 30 HP 40 HP 50 HP 60 HP 70 HP 90 HP 100 HP 115 HP 140 HP 150 HP 175 HP 200 HP 225 HP 250 HP 300 HP Deniz Motoru

Whatsapp Hattı : 0533 748 99 18 | info@sanalmarine.comSuzuki Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu

Konvansiyonel Enjeksiyon Motorları İyi kurulmuş motor çeşitlerimiz çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. bütün dünyada. Tarihsel oranların uzun vadeli deneyimlerine dayanarak, Motorlarımız, gücü artırmak ve azaltmak için sürekli geliştirilmektedir. emisyonlar, güvenilirliği artırır, akaryakıt tüketimini azaltır ve arttırır uzun ömürlü. Motorlarımız seçim çözüm ve ana taşıyıcıları denizcilik sektörü. Common Rail (CR) Motorları CR teknolojimizin esnekliği, önemli bir iyileştirme sağlar yakıt ekonomisini artıran ve azaltan yanma sürecinin emisyon seviyeleri. Suzuki Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu Düşük yük ve orta yükte özellikle avantajlıdır benzersiz ECOMAP sistemimizin farklı motor haritaları uyguladığı aralıklar IMO Tier II’yi gözlemlerken yakıt tüketimini azaltmak. Başka bir özellik Patentli Boost Enjeksiyonumuzdur. Motor kontrol sistemimiz bir yük algılar çok erken bir aşamada artar ve yük cevabını muazzam ölçüde artırır Common rail kontrolümüzde Boost Injection aktivasyonu ile. Ek olarak, egzoz gazı opaklığı, görünürlük sınırının çok altında belirgin bir şekilde azalır. bizim CR motorları ISO 8217-2010’a uygun sıvı yakıtlarda verimli çalışır DMA, DMZ ve DMB ve 700cSt’ye kadar kalan yakıtlar (uygun şekilde) ISO-F-RMK 700 ile).Dizel Yağı (D) Motorları V28 / 33D STC, güç-ağırlık ve çok uygun oranlara sahiptir. yükleme gücü alanı. Düşük yakıt tüketimi, düşük kombinasyonu emisyonlar ve düşük kullanım ömrü maliyetleri bu motoru ideal çözüm haline getirir yüksek hızlı feribotlar, deniz ve açık deniz devriye gemilerinde tahrik için. V28 / 33D STC motoru, ISO 8217 DMA’ya göre damıtılmış olarak çalışır veya eşdeğer yakıt türleri. Sıralı Turboşarj (STC) & Turbo sıralı turboşarj sistemi ile çalışır iki adet yüksek verimli turboşarj. Şarj havası miktarına bağlı olarak gerekli, ikinci turboşarj açık veya kapalı. Bu şekilde, motor, uygulanabilir tüm noktadaki optimum çalışma noktasında çalıştırılır yük aralığı. Sonuç, düşük motor devirlerinde genişletilmiş bir çalışma zarfıdır. Gemi ivme, gemi dönüm, sprint veya çekme için bir güç rezervi verir. Ayrıca, STC sistemi düşük bir termal imza ile karakterize edilir, azalan duman emisyonu, düşük titreşim ve sürekli düşük yükte çalışma azaltılmış yakıt tüketimi ile, bu tahrik için ideal bir çözüm haline getirir deniz uygulamalarında ve offshore devriye gemilerinde. Çift Yakıtlı (DF) Motorlar & Turbo’dan çift yakıtlı motorlar sıvı yakıtlarda verimli bir şekilde çalışırlar veya IMO limitleri ile uyumlu çok düşük emisyonlu doğal gaz. Gazdan dizel operasyonuna ve yardımcısına kesintisiz geçiş yapma imkanı versa, çoklu uygulamalarda tam esneklik sağlar. Tüm çift yakıtlı motorlar, metan sayısı daha yüksek olan doğal gazla çalışabilir. ayarsız 80’den fazla. Daha düşük metan sayıları için & Turbo iyi adapte edilmiş çözümler sunabilir. Optimize edilmiş yanma hazne, her iki işletim türünde de çok düşük yakıt tüketimi sağlar.

Motor freni gücü kW cinsinden belirtilmiştir. Suzuki Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu Derecelendirmeler ISO 3046-1: 2002’ye göre verilmiştir. ISO 15550: 2002’ye göre, tablolardaki güç değerleri geçerli kalıyor deniz seviyesinde tropik koşullara kadar ±% 3 aralığında, yani: Kompresör giriş sıcaklığı 45 ° C Kompresör giriş basıncı 1.000 mbar Deniz suyu sıcaklığı 32 ° C Tüm orta hız tahrikli motorlar için, güç, Bir istisna ile ICN1 tanımı (ISO 3046-1: 2002: ISO standart gücü). Navy tipi yük profili için, V28 / 33D STC motor tipleri için Motorun gücü ICFN1 güç tanımına göre (ISO) belirtilmiştir. 3046: 2002: ISO standart yakıt durdurma gücü).

Suzuki Dıştan Takma Deniz Motoru Benzin Hortumu Özel Yakıt Yağı Tüketimi (SFOC) ve Isı Hızı Belirtilen tüketim değerleri aşağıdaki referans koşullarına işaret eder. ISO 3046-1’e göre: Ortam hava basıncı 1.000 mbar Ortam hava sıcaklığı 25 ° C (77 ° F) Motor tipine göre şarj hava sıcaklığı, karşılık gelen CAC’den önce 25 ° C soğutma suyu sıcaklığı Rakamlar +% 5’lik bir toleransla ve motor tahriksiz olarak verilmiştir. pompalar. Emiş tarak makinası işletmesinde çalışan ek pompalar ve motorlar ilave yakıt gerektirecektir. Uluslararası NOx Teknik Kodu 2008 uyarınca Denizcilik Organizasyonu, DM dereceli akaryakıt için referans yakıt olarak kullanılmaktadır. motor testleri ve ayrıca, belirtilen SFOC rakamlarının temelini oluşturur sıvı yakıtla çalışan motorlar. Aksi belirtilmedikçe, SFOC rakamları düşüktür motorun yanı sıra 42.700 kJ / kg yakıtın kalorifik değeri ve DMA sınıfı akaryakıt (ISO 8217-2010) üzerinde common rail enjeksiyonu (CR-motorlar). Geleneksel yakıt enjeksiyonlu motorlarda SFOC rakamları esas alınır. DMB dereceli akaryakıt (ISO 8217-2010). Daha fazla bilgi için lütfen MAN Diesel & Turbo’dan temin edilebilen motor spesifik proje kılavuzları. Özel Madeni Yağ Tüketimi (SLOC) Özel madeni yağ tüketimi MCR’de belirtilir (maksimum sürekli derece)% 20’lik bir toleransla. Çıkışın engellenmesi Çıkışın engellenmesi, bir pervanenin% 100 nominal çıkış. Alternatöre güç veren motorlar için, çıkış blokajı % 110 oranında yapılmıştır. Ancak,% 100 yükün üstünde işlem sadece tavsiye edilir Bir frekans düşüşü kurtarma ve önleme için kısa bir süre için.Ağırlıklar ve Boyutlar Deniz ana motorları için, belirtilen ağırlıklar motorsuz volan. Yardımcı motorlar (jeneratörler) için, ağırlıklar üniteye karşılık gelir (dahil olmak üzere) alternatör). GenSets’in ağırlığı alternatöre bağlı olarak değişebilir. Yapmak. Verilen tüm ağırlıklar yağsız ve soğutma suyu içermez. Jeneratör ünitesinin uzunluğu alternatör yapısına bağlıdır. Ikiz için Motor montajı, her bir motor tipi için merkez noktası mesafesi belirtilir. İkiz motor kurulumu için merkez mesafesi minimum olarak verilmiştir. değer. Geçitlere özel gereksinimler (ör. Sınıflandırma toplumları) ya da bayrak devleti otoritesi), oturma düzeni ya da monte edilmiş bir galeri daha yükseklere çıkabilir değerler.